Przerwa świąteczna – ciekawe zajęcia

środa 14 grudnia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • wtorek 27 grudnia 2022 - piątek 30 grudnia 2022
Gdzie: Katowice
Co zrobić z dziećmi między świętami a sylwestrem? Ciekawe warsztaty znajdziecie w Kids' Kitchen. Dzieci będą miały zapewnioną całodniową opiekę, ugotują pyszne potrawy oraz wezmą udział w grach i zabawach.

Kiedy opadnie już kurz po świątecznych wyprawach w gości i goszczeniu rodziny, gdy rodzice wracają do pracy, dziecko nie musi się nudzić. Od 27 do 30 grudnia w godz. 9-16 w Kids' Kitchen przygotowano mnóstwo atrakcji. W programie nie tylko gotowanie. Dzieci wezmą udział w licznych grach i zabawach, warsztatach artystycznych czy też wyjdą w plener. To również świetna okazja do poznania nowych przyjaciół. Nie zabraknie niespodzianek. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 7-12 lat. Będą odbywać się w grupach do 18 osób.

Dziecko może wziąć udział w całym czterodniowym cyklu od 27 do 30 grudnia lub w wybranym dowolnym dniu. Zajęcia będą rozpoczynać się o godz. 9, a kończyć o godz. 16. Cena za jeden dzień to 155 zł, a za wszystkie cztery dni – 560 zł.  Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już teraz. Można zrobić to online. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Kids’ Kitchen lub na fanpage’u Akademii na Facebooku.

Kids' Kitchen znajdziecie przy ul. Żwirki i Wigury 19 w Katowicach. 

Kategoria: Wydarzenia