Ferie w mieście na sportowo

poniedziałek 19 grudnia 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB MOSiR Piekary Śląskie
    fot. archiwum zdjęć FB MOSiR Piekary Śląskie
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • poniedziałek 16 stycznia 2023 - piątek 27 stycznia 2023
Wasza pociecha nie wyjeżdża na zimowisko? To nie oznacza, że musi się nudzić. W wielu miastach w naszym województwie organizowane są bezpłatne zajęcia – jedną z takich propozycji są „Sportowe Ferie 2023”.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich przygotował aktywne ferie dla najmłodszych. Atrakcja zostanie podzielona na dwa turnusy: 16 -20 stycznia oraz 23-27 stycznia. Półkolonie będą odbywać się w godz. 10-13 w hali sportowej MOSiR „Olimpia”, na stadionie przy ul. Olimpijskiej oraz w Lesie Dioblina. W programie m.in. zajęcia biegowe, nordic walking, zajęcia na lodowisku, które poprowadzą wykwalifikowani trenerzy. W półkoloniach mogą uczestniczyć dzieci w wieku 7-15 lat.

Obowiązują zapisy, które będą przyjmowane od piątku 13 stycznia, pod nr tel. 32 768-10-10 w godz. 7.30 – 15. 30 (należy podać imię, nazwisko oraz wiek dziecka). Liczy się kolejność zgłoszeń. Dzieci zostaną podzielone na dwie grupy wiekowe. Można zapisać dziecko tylko na jeden turnus. Udział w półkoloniach jest bezpłatny. Informację znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczynają się 16 stycznia. Jeżeli nie macie pomysłów jak je spędzić - skorzystajcie z naszych podpowiedzi. Wśród nich m.in. nauka jazdy na łyżwach, pobyt w Beskidach, półkolonie na trampolinach, brazylijskie, kulinarne, a także ferie z Mikołajem Kopernikiem czy Kapitanem Nemo.

Ferie 2023. Jak je spędzić? Mamy kilka świetnych propozycji

Na Śląsku jest wiele górek i tras saneczkowych (fot. pexels)

Najmłodsi uwielbiają zabawę na śniegu, a zjazdy na saneczkach to najpopularniejsza forma aktywnego spędzania czasu zimą. Gdzie można pozjeżdżać w naszym regionie? Mamy dla Was kilka podpowiedzi. Wśród nich również trasy na narty biegowe.

Gdzie na sanki? Jest kilka niezłych górek w woj. śląskim