Zacznij jeździć na łyżwach lub grać w hokeja

wtorek 20 grudnia 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB MOSiR Mikołów
    fot. archiwum zdjęć FB MOSiR Mikołów
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • poniedziałek 2 stycznia 2023 - wtorek 28 lutego 2023
Gdzie: Mikołów
Nauka jazdy na łyżwach oraz gry w hokeja to świetna okazja do spędzenia aktywnie wolnego czasu. Wstęp na zajęcia to symboliczne 10 groszy. Organizatorzy zapewniają kaski ochronne.

„Pierwsze kroki na lodzie oraz pierwsze kroki z hokejem” to propozycja zajęć Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mikołowie. Na lodowisku „Planty” dzieci nauczą się jazdy na łyżwach, poprawią technikę jazdy czy też nauczą się gry w hokeja. Zajęcia to okazja do regularnego ruchu i aktywnej zabawy na świeżym powietrzu m.in. podczas ferii zimowych. Każdy uczestnik powinien posiadać własny sprzęt ochronny. Organizatorzy zapewniają jedynie kaski ochronne. Szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj

Nauka jazdy na łyżwach i gry w hokeja będzie odbywać się od 2 stycznia do 28 lutego na terenie Ośrodka Rekreacyjnego „Planty” w Mikołowie (ul. Konstytucji 3 maja 38). Godziny zajęć nauki jazdy na łyżwach: poniedziałki, środy i piątki w godz. 16.30-17.30 oraz w weekendy w godz. 10-11. W okresie ferii zimowych w godz. 10-11 od poniedziałku do piątku. Nauka gry w hokeja w godz. 9-10 w weekendy, podczas ferii w godz. 9-10 w środy i piątki. Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie na zajęcia podpisanego oświadczenia. Wstęp to 0,10 zł. Informację znajdziecie na stronie MOSiR Mikołów. 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczynają się 16 stycznia. Jeżeli nie macie pomysłów jak je spędzić - skorzystajcie z naszych podpowiedzi. Wśród nich m.in. nauka jazdy na łyżwach, pobyt w Beskidach, półkolonie na trampolinach, brazylijskie, kulinarne, a także ferie z Mikołajem Kopernikiem czy Kapitanem Nemo.

Ferie 2023. Jak je spędzić? Mamy kilka świetnych propozycji