Do śniegu, gotowi, start!

wtorek 20 grudnia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • środa 28 grudnia 2022
Gdzie: Katowice
W wielkim saneczkowym wyścigu zwycięzca może być tylko jeden. Liczą się szybkość, spryt i dobra zabawa. Kto wygra zawody? Przekonacie się podczas seansu przyjaznego sensorycznie.

W katowickim Kinie Światowid mali widzowie mogą uczestniczyć w seansach przyjaznych sensorycznie. Co to oznacza? Dzieciaki w komfortowych warunkach mogą obejrzeć wybrane dla nich propozycje filmowe. Podczas projekcji na sali nie ma całkowitej ciemności, ograniczone są bodźce, nie są wyświetlane zwiastuny innych filmów, aby nie rozpraszać dziecięcej uwagi.

Emocje sięgające zenitu

W saneczkowym wyścigu zwycięzca może być tylko jeden – genialny wynalazca Franki. Wszystko się zmienia, gdy do wyścigu dołącza tajemniczy Zac, a spektakularna maszyna Frankiego nieoczekiwanie rozpada się tuż przed linią mety. Kto wygra finałowy pojedynek i zgarnie złoty puchar? Czy potrzeba zwycięstwa okaże się silniejsza od przyjaźni i jak wiele można poświęcić dla wygranej? Szykuje się dużo śniegu, dużo śmiechu i dużo zabawy.

Kanadyjską superprodukcję będzie można zobaczyć 28 grudnia o godz. 17 w Kinie Światowid w Katowicach (ul. 3 Maja 7). Bilety w cenie 14 zł można zakupić online.

Kategoria: Wydarzenia