Mali narciarze zawalczą na stoku Czantorii

wtorek 27 grudnia 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Kolej Linowa Czantoria
    fot. archiwum zdjęć FB Kolej Linowa Czantoria
Kiedy: 
  • niedziela 29 stycznia 2023
Gdzie: Ustroń
Śnieg i zabawa na nartach w otoczeniu malowniczych Beskidów – tak zapowiadają się 22. Zawody Narciarskie o Maskotkę Ustronia. Udział w konkursie jest bezpłatny. Zerknijcie na szczegóły.

To już 22. edycja zawodów narciarskich dla dzieci z Ustroniaczkiem na stokach Czantorii. Mali uczestnicy będą mieć do pokonania slalom na około 150 m i 7 bramek. W zawodach mogą wziąć udział dzieci w wieku 4-10 lat z roczników 2019-2013 pod opieką rodziców lub opiekunów. Obowiązuje jazda w kaskach. Na młodych narciarzy będą czekać nagrody i niespodzianki.

Zawody odbędą się 29 stycznia od godz. 9.30 na Czantorii. Udział jest bezpłatny. Szczegółowy program i zapisy już niebawem na stronie Kolei Linowej Czantoria lub stronie wydarzenia na Fb.

Kolej Linowa Czantoria mieści się przy ul. 3 Maja 130 w Ustroniu.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczynają się 16 stycznia. Jeżeli nie macie pomysłów jak je spędzić - skorzystajcie z naszych podpowiedzi. Wśród nich m.in. nauka jazdy na łyżwach, pobyt w Beskidach, półkolonie na trampolinach, brazylijskie, kulinarne, a także ferie z Mikołajem Kopernikiem czy Kapitanem Nemo.

Ferie 2023. Jak je spędzić? Mamy kilka świetnych propozycji