Poznaj pizza pops!

środa 4 stycznia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 14 stycznia 2023
Gdzie: Katowice
Pizza na patyku? W Kids' Kitchen dzieciaki nauczą się przygotowywać to cudo samodzielnie. Odkryją na nowo smaki znane i lubiane, nadając im kształty i formy, których dotąd sobie nie wyobrażaliście.

Tym razem kulinarne warsztaty w Kids' Kitchen będą wariacją na temat pizzy. Dzieciaki przygotują smakowite pizza pops. Smaki znane, ale w całkowicie nowej i zaskakującej formie. Oczywiście po objedzie trzeba zjeść deser. Inspiracją będą śpiące zimą niedźwiedzie, których postacie mali kucharze odtworzą z czekoladek, herbatników i ciasta francuskiego. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 4-6 lat.

Warsztaty odbędą się 14 stycznia w godz. 16.30-18.30 w Kids' Kitchen (ul. Żwirki i Wigury 19) w Katowicach. Cena za dwugodzinne warsztaty wynosi 80 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już teraz. Można zrobić to online. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Kids’ Kitchen lub na fanpage’u Akademii na Facebooku.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczynają się 16 stycznia. Jeżeli nie macie pomysłów jak je spędzić - skorzystajcie z naszych podpowiedzi. Wśród nich m.in. nauka jazdy na łyżwach, pobyt w Beskidach, półkolonie na trampolinach, brazylijskie, kulinarne, a także ferie z Mikołajem Kopernikiem czy Kapitanem Nemo.

Ferie 2023. Jak je spędzić? Mamy kilka świetnych propozycji