Zimowy świat animacji i przytulaśne misie

czwartek 5 stycznia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 8 stycznia 2023
Gdzie: Katowice
Tęsknicie za śniegiem? Możecie dołączyć do zimowego świata animacji ze Studia Filmów Rysunkowych. Dla tych co wolą cieplejsze klimaty przygotowano animację „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu”.

W długi weekend można wybrać się z całą rodziną do kina. Ciekawą propozycję dla najmłodszych przygotowało Kino Kosmos.

Zimowe przygody z Bolkiem i Lolkiem

Filmowe popołudnie dla dzieci to cykl przygotowany z myślą o najmłodszych widzach. W każdą niedzielę w kinie Kosmos odbywają się pokazy zestawów bajek krótkometrażowych dla dzieci od 3. roku życia. Są to animacje ze Studia Filmów Rysunkowych. 8 stycznia na dużym ekranie będzie można zobaczyć zimowe przygody: „Lis Leon - Wyścig na torze”, „Bolek i Lolek w Europie - Wyścig renów”, „Przygody Bolka i Lolka - Bieg na przełaj”, „Zabawy Bolka i Lolka – Gokarty”. Bilety w cenie 8 zł można kupić tutaj.

Najsłodsza z bajek

Drugą propozycją jest cykl Rodzina w kinie z animacją „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu”. Mały Miś marzy o słodkim urodzinowym torcie, jednak zapasy ulubionego przsymaku przepadły. Wspólnie z Tatą Misiem wyruszają do Złotej Krainy, aby zdobyć najważniejszy składnik ciasta. Na rozbrykanego Misia i ostrożnego Tatę czeka wielka przygoda. Bajka skierowana jest do dzieci od 4. roku życia. Bilety w cenie 16 zł można zakupić online.

Seanse odbędą się 8 stycznia. Filmowe popołudnie o godz. 15, a Rodzina w Kinie o godz. 16 w Kinie Kosmos (ul. Sokolska 66) w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia