Akcja Zima z Nelą i innymi podróżnikami

poniedziałek 9 stycznia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • poniedziałek 16 stycznia 2023 - piątek 27 stycznia 2023
Coraz bliżej ferie, jeżeli nie macie jeszcze nic zaplanowanego mamy dla Was kolejną ciekawą propozycję. Bezpłatne warsztaty, spotkania literackie, edukacyjne, a wszystko związane z tematem podróżowania.

Ferie w dąbrowskiej bibliotece odbędą się pod hasłem „Podróżnicza Akcja Zima”. Na uczestników czekać będą spotkania literackie, edukacyjne i plastyczne, które z pewnością sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie, a o nudzie nie będzie mowy. Dzieci m.in. wyruszą śladami Neli, najmłodszej reporterki świata, poznają bliżej „Maję i jej świat” czy też wyruszą w podróż w czasie. Wybór zajęć jest spory i przeznaczony dla dzieci w różnym wieku (od 5 lat do 14 lat).

„Podróżnicza Akcja Zima” odbędzie się od 16 do 27 stycznia w Bibliotece Głównej (ul. T. Kościuszki 25) oraz poszczególnych filiach w Dąbrowie Górniczej. Dokładny harmonogram zajęć znajdziecie tutaj. Zajęcia są bezpłatne, na niektóre z nich obowiązują zapisy. Informację o feriach znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczynają się 16 stycznia. Jeżeli nie macie pomysłów jak je spędzić - skorzystajcie z naszych podpowiedzi. Wśród nich m.in. nauka jazdy na łyżwach, pobyt w Beskidach, półkolonie na trampolinach, brazylijskie, kulinarne, a także ferie z Mikołajem Kopernikiem czy Kapitanem Nemo.

Ferie 2023. Jak je spędzić? Mamy kilka świetnych propozycji