Roboty, planszówki i bajki w „Bibliotece pełnej pomysłów”

wtorek 10 stycznia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • poniedziałek 16 stycznia 2023 - piątek 27 stycznia 2023
Gdzie: Sosnowiec
Tu ferie zimowe upłyną pod znakiem doskonałej zabawy, śmiechu i kreatywności. Przez dwa tygodnie dzieciaki będą mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych, programowania, sportowych lub literackich.

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu przygotowała dla dzieci wyjątkowe ferie. Czekać na nie będą liczne atrakcje: zajęcia plastyczne, literackie, sportowe, pokazy filmowe, gry planszowe, wspólne czytanie książek, zajęcia z tablicą multimedialną. Nie zapomniano o zbliżającym się święcie babci i dziadka. Najmłodsi zrobią papierowe cudeńka, które będą idealnym prezentem.

Ferie w „Bibliotece pełnej pomysłów” będą odbywać się od 16 do 27 stycznia w Zagłębiowskiej Mediatece (ul. Kościelna 11) i poszczególnych filiach w Sosnowcu. Udział w zajęciach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Dokładny plan zajęć znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczynają się 16 stycznia. Jeżeli nie macie pomysłów jak je spędzić - skorzystajcie z naszych podpowiedzi. Wśród nich m.in. nauka jazdy na łyżwach, pobyt w Beskidach, półkolonie na trampolinach, brazylijskie, kulinarne, a także ferie z Mikołajem Kopernikiem czy Kapitanem Nemo.

Ferie 2023. Jak je spędzić? Mamy kilka świetnych propozycji