Rozśpiewany spektakl o przyjaźni i ekologii

wtorek 10 stycznia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • poniedziałek 16 stycznia 2023
Gdzie: Chorzów
Zabawne przedstawienie dla całej rodziny, z piosenkami dla widzów od 5 do 100 lat. Spektakl uczy pokory wobec odrzuconych i wykluczonych, porusza temat przyjaźni i ochrony naszej planety.

Podczas ferii w Chorzowskim Centrum Kultury będzie można m.in. wybrać się na familijny spektakl „Bleee” Teatru „Reduta Śląska” w reżyserii Mirosława Neinerta. Przedstawienie opowiada o zwątpieniu i wierze, przełamywaniu kompleksów i odnajdywaniu piękna w sobie. Porusza również temat przyjaźni, ekologii oraz ochrony naszej planety. Skierowany i przewidziany dla całych rodzin jest pretekstem do łączenia młodych i seniorów. To spektakl zabawny, rozśpiewany, ale przede wszystkim eksponujący treści związane z upośledzeniem i pokrzywdzeniem przez los. Przez zabawę prowokuje do zmiany stosunku do istot „innych” w naszym środowisku.

„Bleee” będzie można zobaczyć 16 stycznia o godz. 12 w Chorzowskim Centrum Kultury (ul. H. Sienkiewicza 3). Bilety w cenie 10 zł można zakupić online. Więcej informacji i rezerwacja biletów:
urszula@chck lub tel. 32 349 78 84/65/63.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczynają się 16 stycznia. Jeżeli nie macie pomysłów jak je spędzić - skorzystajcie z naszych podpowiedzi. Wśród nich m.in. nauka jazdy na łyżwach, pobyt w Beskidach, półkolonie na trampolinach, brazylijskie, kulinarne, a także ferie z Mikołajem Kopernikiem czy Kapitanem Nemo.

Ferie 2023. Jak je spędzić? Mamy kilka świetnych propozycji