Kolorowy świat pod mikroskopem

czwartek 12 stycznia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • wtorek 24 stycznia 2023
  • środa 25 stycznia 2023
Gdzie: Radzionków
Już za kilka dni rozpoczynają się ferie zimowe w naszym województwie. Mamy dla Was kolejną ciekawą propozycję - warsztaty w pracowni mikroskopowej!

Ferie w mieście nie muszą być nudne. Możecie wybrać się na małą wycieczkę i połączyć spacer w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Radzionkowie z ciekawymi warsztatami. Przygotowano bezpłatne zajęcia, na których będzie można poznać fascynujący świat przyrody. Warsztaty skierowane są do dwóch grup wiekowych: dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej oraz z klas 4-6 szkoły podstawowej.

24 stycznia o godz. 10: „ Ziołowy zawrót głowy” dla młodszych dzieci oraz „Fuj, wypluwka” warsztaty w pracowni mikroskopowej dla grupy starszej. 25 stycznia o godz. 10: „Kolorowy świat wokół nas” (grupa młodsza) i „Fascynujący świat owadów” warsztaty w pracowni mikroskopowej (grupa starsza). Wstęp wolny. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 536330776 (w godz. 7-15) lub mailowo: ogrodradzionkow@sibg.org.pl. Zajęcia odbędą się w budynku Regionalnej Stacji Edukacji Ekologicznej w Radzionkowie (ul. Księżogórska 90 a). Szczegóły znajdziecie na stronie Ogrodu.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczynają się 16 stycznia. Jeżeli nie macie pomysłów jak je spędzić - skorzystajcie z naszych podpowiedzi. Wśród nich m.in. nauka jazdy na łyżwach, pobyt w Beskidach, półkolonie na trampolinach, brazylijskie, kulinarne, a także ferie z Mikołajem Kopernikiem czy Kapitanem Nemo.

Ferie 2023. Jak je spędzić? Mamy kilka świetnych propozycji