Zimowa rozgrzewka z szantami

poniedziałek 16 stycznia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 22 stycznia 2023
Gdzie: Tychy
Tychy otwierają rok w kalendarzu ogólnopolskich festiwali szantowych. Nie zapomniano o najmłodszych – dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach marynistycznych oraz animacjach.

Zimowa Rozgrzewka Portu Pieśni Pracy to wydarzenie dla całych rodzin. Publiczność posłucha zespołów, takich jak: Atlantyda, The Nierobbers, Perły i Łotry. Najmłodsi również wyruszą do świata wilków morskich dzięki animacjom (od godz. 17) i warsztatom marynistycznym Klubu Żeglarskiego Ziemowit i 9. Harcerskiej Drużyny Wodnej „Konie Morskie”. Te odbywać będą się w dolnym hallu Mediateki - na parterze, poniżej sali koncertowej.

Koncert odbędzie się 22 stycznia o godz. 17 w Mediatece Tychy (al. Piłsudskiego 16). Wstęp wolny, obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odbierać od 16 stycznia w Miejskim Centrum Kultury w Tychach (ul. Boh. Warszawy 26) lub w portierni Mediateki. Organizatorzy proszą o „rzetelny odbiór wejściówek tak, by móc umożliwić udział w koncercie wszystkim zadeklarowanym chętnym”. Obowiązuje limit: 6 sztuk na osobę. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia