Zbuduj drewnianego robocika

wtorek 17 stycznia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • środa 25 stycznia 2023
Gdzie: Gliwice
Na zajęciach zbudujecie własne stwory i roboty, wykorzystując drewniane klocki, skrawki oraz różne kształty deski i listewki. Możecie puścić wodze fantazji. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Coś dla fanów kosmitów, robotów i wszelkiego rodzaju stworków. Na zajęciach „Drewniane robociki” będzie można zrealizować swoje fantazje i wykazać się kreatywnością. Powstaną stwory i roboty z drewna, śrubek, wkrętów, bitów, nakrętek, uszczelek, gwoździ, pinów i podkładek. W ruch pójdą narzędzia ręczne i elektronarzędzia m.in. wkrętarki, zdzieraki, młotki, wypalarki i klej na gorąco. Chętni będą mogli pomalować swojego stwora farbami akrylowymi lub pozostawić na surowo. Robocik będzie mógł np. zawisnąć przy kluczach lub zostać doczepiony do plecaka. Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 8-16 lat. Dzieci poniżej 11 lat muszą być pod opieką rodzica.

Zajęcia odbędą się 25 stycznia w godz. 17-19 w Pracowni Cafe (ul. Zygmunta Starego 43c) w Gliwicach. Udział jest bezpłatny. Obowiązują zapisy tutaj. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia