Z miłości do babci i dziadka

środa 18 stycznia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 21 stycznia 2023
Gdzie: Katowice
Babcia i dziadek to osoby, które wszystko wiedzą, wszystko potrafią i zawsze są gotowe nauczyć nas czegoś nowego. Jak okazać im miłość? Możecie przygotować coś specjalnego – słodkie drożdżowe serca.

Co można podarować ukochanej babci i dziadkowi z okazji zbliżającego się ich święta? Fantastycznym pomysłem będą zrobione własnoręcznie drożdżowe serca z białym serem. Dzieciaki upieką je podczas kulinarnych warsztatów w Kids' Kitchen. Ale to nie wszystko, podczas zajęć nie można pracować o pustym żołądku. Dlatego uczestnicy wcześniej ugotują i zjedzą pyszne kofty z zapiekanymi ziemniaczkami i zdrową surówką z kapusty pekińskiej. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 4-6 lat.

Warsztaty odbędą się 21 stycznia w godz. 10.30-12.30 w Kids' Kitchen (ul. Żwirki i Wigury 19) w Katowicach. Cena za dwugodzinne warsztaty wynosi 75 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już teraz. Można zrobić to online. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Kids’ Kitchen lub na fanpage’u Akademii na Facebooku.

Kategoria: Wydarzenia