Taneczne spotkanie dla dziecka i mamy

czwartek 19 stycznia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • poniedziałek 6 lutego 2023
Gdzie: Chorzów
Warsztaty ruchowe dla dzieci i rodziców to okazja do bliższego pozawerbalnego poznania się. Uczestnicy wyruszą w podróż z tańcem, wykorzystają naturalny potencjał ruchu i będą świetnie się bawić.

Mamy Klub to propozycja spędzenia czasu w miłym gronie. Do klubu mogą przyłączyć się mamy, ale także babcie – organizatorzy zapraszają kobiety, które chcą stworzyć zgraną grupę i wzajemnie się wspierać. Na najbliższym spotkaniu – 6 lutego odbędą się warsztaty taneczne dla dzieci i rodziców. Uczestnicy wykorzystają naturalny potencjał ruchu, który tkwi w każdym z nas. Dorośli poznają narzędzia, które przypomną im swobodny ruch, na który mogą nie mieć czasu, przestrzeni albo od którego po prostu odeszli, a który u dzieci jest jeszcze „niezagłuszony”. W podróży z tańcem przewodnikiem będzie choreografka i tancerka – Natalia Dinges.

Warsztaty odbędą się 6 lutego o godz. 17 w Starochorzowskim Domu Kultury (ul. Siemianowicka 59) w Chorzowie. Bilety w cenie 10 zł można zakupić online. Informacje udzielane są pod numerem telefonu 32 2473957 lub mailowo: agnieszka_w@chck.pl.

Kategoria: Wydarzenia