Gwiezdne wojny z klocków LEGO i nieziemskie atrakcje

wtorek 24 stycznia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 14 stycznia 2023 - niedziela 29 stycznia 2023
Gdzie: Katowice
Wystawa postaci i pojazdów z kosmicznej sagi, zbudowanych z tysięcy klocków – to gratka dla niejednego fana Star Wars i LEGO. Dzieci zbudują też statki kosmiczne i megafigury Dartha Vadera.

W Silesii City Center można oglądać wystawę postaci i pojazdów z kosmicznej sagi Gwiezdnych wojen, zbudowanych z tysięcy klocków LEGO. Dodatkową atrakcją (28 i 29 stycznia w godz. 12-18 ) będzie przyłączenie się do budowania statków kosmicznych przy planecie LEGO Star Wars oraz megafigury Dartha Vadera. Na najlepszych konstruktorów czekają nagrody. Nie zapomniano o najmłodszych, którzy będą świetnie się bawić w strefach LEGO Duplo oraz LEGO Friends.

Wystawę można oglądać do 29 stycznia w godzinach 10-21 w Silesia City Center w Katowicach (ul. Chorzowska 107). Informację o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczynają się 16 stycznia. Jeżeli nie macie pomysłów jak je spędzić - skorzystajcie z naszych podpowiedzi. Wśród nich m.in. nauka jazdy na łyżwach, pobyt w Beskidach, półkolonie na trampolinach, brazylijskie, kulinarne, a także ferie z Mikołajem Kopernikiem czy Kapitanem Nemo.

Ferie 2023. Jak je spędzić? Mamy kilka świetnych propozycji

Brak pomysłów na drugi tydzień ferii? Możecie się wybrać na łyżwy. Przygotowaliśmy dla Was zestawianie najciekawszych ślizgawek w regionie. Wśród nich bezpłatne i oferujące naukę jazdy na łyżwach.

Gdzie na łyżwy - wykaz najciekawszych lodowisk w woj. śląskim