Walentynki w kinie dla rodziców i dzieci

poniedziałek 30 stycznia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • wtorek 14 lutego 2023
Gdzie: Katowice
Chcecie wybrać się w walentynki do kina? Nie macie z kim zostawić dziecka? Z pomocą przychodzi Kino Kosmos. Rodzice zobaczą film „Bezmiar”, a najmłodsi w tym czasie - najnowsze przygody Lassego i Mai.

Walentynkowy Seans z Poduchą w Kinie Kosmos to propozycja dla opiekunów dzieci powyżej 6. roku życia.  Najmłodsi widzowie pod opieką kinowego opiekuna usiądą w wygodnym fotelu z ulubionym przytulakiem i zobaczą na dużym ekranie „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona”. W tym czasie rodzice (opiekunowie) obejrzą w sali obok przedpremierowy pokaz filmu „Bezmiar”. Po seansie dzieciaki mogą wziąć udział w walentynkowych grach i zabawach. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, obowiązują zapisy do 13 lutego do godz. 21 na maila: kasa@kosmos.katowice.pl (w wiadomości należy podać imiona i nazwiska opiekunów i dzieci oraz nazwę i termin warsztatów).

Walentynkowy Seans z Poduchą odbędzie się 14 lutego o godz. 17.20 – dzieci, godz. 17.30 - dorośli w Kinie Kosmos w Katowicach (ul. Sokolska 66). Bilety w cenie: 19 zł - „Bezmiar”, 16 zł – „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona” można zakupić online. Warunkiem udziału w warsztatach jest podpisanie zgody na udostępnianie wizerunku. Jeśli Twoje dziecko nie ukończyło 6 lat, to w czasie Seansu z Poduchą oraz warsztatów musi pozostać pod opieką rodzica lub opiekuna.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Brak pomysłów na drugi tydzień ferii? Możecie się wybrać na łyżwy. Przygotowaliśmy dla Was zestawianie najciekawszych ślizgawek w regionie. Wśród nich bezpłatne i oferujące naukę jazdy na łyżwach.

Gdzie na łyżwy - wykaz najciekawszych lodowisk w woj. śląskim