Karnawałowy bal w krainie magii i czarów

środa 1 lutego 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 5 lutego 2023
Wróżki, czarodzieje, magiczne zwierzęta i inne przebrania związane z magią – mile widziane na Rodzinnym Balu Karnawałowym. Będą tańce, warsztaty, konkursy i oczywiście czary.

Karnawał to czas zabawy. Gdzie można poszaleć na parkiecie i dobrze się bawić z całą rodziną? W Domu Kultury Ząbkowice. Oprócz zabaw tanecznych, dzieciaki będą mogły wziąć udział w warsztatach, konkursach i innych atrakcjach. Motywem przewodnim będą czary. Pod wodzą Mai Szwedzińskiej uczestnicy przeniosą się do krainy czarów i magii. Mile widziane przebrania związane z magią, czarami, magicznymi zwierzętami i wszystkim co czarujące.

Bal odbędzie się 5 lutego w godz. 16-18 w Domu Kultury Ząbkowice (ul. Chemiczna 2) w Dąbrowie Górniczej. Bilet wstępu w cenie 20 zł – obowiązuje każde dziecko (opiekunowie uczestniczą w balu na podstawie biletu dziecka). Bilety można zakupić online. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Brak pomysłów na drugi tydzień ferii? Możecie się wybrać na łyżwy. Przygotowaliśmy dla Was zestawianie najciekawszych ślizgawek w regionie. Wśród nich bezpłatne i oferujące naukę jazdy na łyżwach.

Gdzie na łyżwy - wykaz najciekawszych lodowisk w woj. śląskim