Bajkowa wyprawa do Kolumbii

czwartek 2 lutego 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 4 lutego 2023
Gdzie: Sosnowiec
Nie wiesz co zrobić z sobotnim przedpołudniem? Nie masz ochoty na kolejne telewizyjne powtórki? Mamy dla Was propozycję – Familijny Pokaz Filmowy w Zagłębiowskiej Mediatece. Wstęp wolny.

Najbliższe spotkanie odbędzie się już 4 lutego. Dzieciaki i ich opiekunowie zobaczą na dużym ekranie pełną muzyki, tańca i przygód historię niezwykłej rodziny i magicznego domu, ukrytego w górach Kolumbii. Legenda głosi, że magia tej pięknej krainy sprawia, iż każde dziecko w rodzinie otrzymuje wyjątkową moc z wyjątkiem uroczej Mirabel. Kiedy magia otaczająca dom i rodzinę przestaje działać, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być ostatnią szansą na ratunek.

Sobota z filmowymi hitami

Familijne Pokazy Filmowe to cykliczna impreza obejmująca comiesięczne seanse adresowane do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów. W repertuarze przewidziane są filmy fabularne i animowane pełne przygód, humoru i emocji, odpowiednie dla widzów w każdym wieku. Tytuł filmu (tytuły nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej) można sprawdzić na plakatach i ulotkach w Zagłębiowskiej Mediatece, poprzez newsletter, poprzez zeskanowanie kodu QR na plakacie lub kliknięcie w napis „Tytuł Filmu” na stronie Biblioteki i wpisanie aktualnego hasła dostępu (można go uzyskać pod adresem kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl, pod numer telefonu 693266411 lub od dyżurujących bibliotekarzy we wszystkich placówkach MBP).

Najbliższy seans odbędzie się 4 lutego o godz. 11 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11) w Sosnowcu. Wstęp bezpłatny. Wejście będzie możliwe pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Na sali obowiązuje całkowity zakaz jedzenia i picia. Szczegóły wydarzenia znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia