Warsztaty cukiernicze, babeczki i czekoladki na święto zakochanych

poniedziałek 6 lutego 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 11 lutego 2023 - niedziela 12 lutego 2023
Gdzie: Gliwice
Coś dla fanów maszketów - Walentynkowy Festiwal Słodkości i Rękodzieła. Znajdziecie tu słodycze z różnych stron świata, piękne rękodzieło, wyroby lokalnych cukierników. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci.

W weekend 11-12 lutego Gliwice zamienią się w jedno z najsłodszych miejsc w Polsce. Na stoiskach zlokalizowanych na Rynku znajdą się słodycze z różnych stron świata, wyroby od rękodzielników oraz lokalnych cukierników. Z myślą o dzieciach zorganizowane zostaną darmowe warsztaty cukiernicze (niedziela w godz. 12-16), podczas których uczestnicy będą dekorować babeczki, czekolady i tworzyć cake popsy. Wśród dodatkowych atrakcji najmłodsi znajdą również animacje balonowe, kącik kreatywności, brokatowe tatuaże, malowanie buziek, warkoczyki. Czas na festiwalu umilą dekoracje walentynkowe i cukierkowe ścianki do zdjęć.

Festiwal Słodkości i Rękodzieła odbędzie się 11 lutego w godz. 10 – 20 oraz 12 lutego w godz. 10-18 na Rynku w Gliwicach. Wstęp bezpłatny. Dokładny plan festiwalu znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb lub stronie Centrum Kultury Victoria.

Kategoria: Wydarzenia