Balonowy Show pełen kolorów, magii i śmiechu

wtorek 7 lutego 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 11 marca 2023 - czwartek 16 marca 2023
Dzieci uwielbiają zabawę z balonami. A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? Przekonacie się w zaczarowanej krainie Balonolandii.

Interaktywne widowisko „Funny Balls Show” to mnóstwo zabawy dla całej rodziny. Na scenie widzowie zobaczą balonowe kostiumy, balonową scenografię, balonowe dekoracje – ponad 3 tys. balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych kształtach. W niezwykłym show spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością.

Balonowy świat z cyrkowymi sztuczkami

W bajecznym świecie dzieci i ich rodzice zobaczą przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Z pewnością zachwyci je olbrzymi balonowy zamek, za którym znajdzie się wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników oraz gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, będą wirować w rytm muzyki. Na scenie widzowie zobaczą również cyrkowe triki, sztuczki i akrobatów na piłkach. Nie zabraknie interaktywnych zabaw, w które zaangażowana będzie publiczność. Wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej.

Balonowy Show będzie można obejrzeć: 11 marca o godz. 13 w Bytomskim Centrum Kultury (Plac Karin Stanek 1), 12 marca o godz. 13 w Pałacu Młodzieży w Katowicach (ul. Mikołowska 26), 13 marca o godz. 18 w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie (ul. 3 Maja 15), 14 marca o godz. 18 w Miejskim Ośrodku Kultury w Jastrzębiu – Zdrój (ul. Piłsudskiego 27), 15 marca o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury w Rudzie Śląskiej (ul. Niedurnego 69), 16 marca o godz. 18 w Raciborskim Centrum Kultury w Raciborzu (ul. Chopina 21).  Bilety w cenie 35-65 zł są do nabycia online. Dzieci do 2,5 lat mogą wejść bezpłatnie (bez udzielenia miejsca, na kolanach u rodzica). Będzie też można wygrać kilka zaproszeń w naszym konkursie.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy

Brak pomysłów na drugi tydzień ferii? Możecie się wybrać na łyżwy. Przygotowaliśmy dla Was zestawianie najciekawszych ślizgawek w regionie. Wśród nich bezpłatne i oferujące naukę jazdy na łyżwach.

Gdzie na łyżwy - wykaz najciekawszych lodowisk w woj. śląskim