Warsztaty relaksacyjne i przygoda z myszką Yuku

wtorek 7 lutego 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • środa 15 lutego 2023
Gdzie: Katowice
Ćwiczenia integracyjne, oddechowe i wyciszenie – tak pokrótce można opisać warsztaty relaksacyjne dla dzieci, które odbędą w Światowidzie. Po zajęciach najmłodsi zobaczą na dużym ekranie „Yuku i magiczny kwiat”.

Zajęcia będą zawierać ćwiczenia integracyjne i oddechowe. Uczestnicy poznają moc wdzięczności, sztukę kojącego oddechu i zalety zdrowego ruchu. Będzie to też okazja do wyciszenia się i nastrojenia swoich zmysłów na odbiór doznań zewnętrznych i tego co dzieję się w naszym wnętrzu. Zajęcia poprowadzą terapeutki z Zielonego Przylądka: Krystyna Matyjasek - instruktor rekreacji ruchowej psychoedukatorka oraz Kinga Jaskólska Pietrzyk - arteterapeuta oraz nauczyciel przedszkolny. Po 40 minutowym warsztacie dzieci zobaczą film „Yuku i magiczny kwiat". Czeka na nie przygoda pełna wrażeń w Himalajach. Seans będzie przyjazny sensorycznie. Podczas projekcji na sali nie ma całkowitej ciemności, ograniczone są bodźce, nie są wyświetlane zwiastuny innych filmów, aby nie rozpraszać dziecięcej uwagi.

Warsztaty relaksacyjne i seans „Yuku i magiczny kwiat” odbędą się 15 lutego o godz. 17 w Kinie Światowid w Katowicach (ul. 3 Maja 7). Bilety w cenie 19zł – normalny, 16 zł – ulgowy, 13 zł – z Kaśką można zakupić online. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na stronie kina.

Kategoria: Wydarzenia