Zrób zabawkę dla kociaka

piątek 10 lutego 2023
Kiedy: 
  • piątek 17 lutego 2023
Gdzie: Katowice
Zbliża się Światowy Dzień Kota. Jeśli macie w domu futrzaka, z okazji jego święta możecie własnoręcznie zrobić dla niego zabawkę. Warsztaty skierowane są do rodzin z dziećmi. Wstęp bezpłatny.

17 lutego mruczące czworonogi będą w centrum uwagi. Światowy Dzień Kota to dobry moment, aby zrobić coś dla swojego pupila. Na warsztatach w Miejskim Domu Kultury „Koszutka” filia Dąb rodziny wraz z dziećmi zrobią zabawki dla puchatych milusińskich. Zabawki umocnią więź kota z opiekunem, a futrzak z pewnością będzie zadowolony z nowej atrakcji. Zajęcia poprowadzi Akademia Wolontariatu Creator.

Warsztaty odbędą się 17 lutego o godz. 17 w Miejskim Domu Kultury „Koszutka” filia Dąb (ul. Krzyżowa 1) w Katowicach. Wstęp bezpłatny. Obowiązują zapisy w sekretariacie MDK lub pod numerem tel. 608549089. Liczba miejsc jest ograniczona. Informację o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Brak pomysłów na drugi tydzień ferii? Możecie się wybrać na łyżwy. Przygotowaliśmy dla Was zestawianie najciekawszych ślizgawek w regionie. Wśród nich bezpłatne i oferujące naukę jazdy na łyżwach.

Gdzie na łyżwy - wykaz najciekawszych lodowisk w woj. śląskim