Skocz z bajtlem do kina na film „Wieloryb”

wtorek 21 lutego 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • czwartek 23 lutego 2023
Gdzie: Katowice
Jeżeli jesteście mamą, tatą niemowlaka możecie wybrać się z nim do kina. To okazja do obejrzenia nowości i nadrobienia zaległości kinowych. Podczas seansu dźwięk będzie przyciszony, a światła stonowane.

Cykl „Skocz z bajtlem do kina” został stworzony specjalnie z myślą o matkach, ojcach i opiekunach z niemowlakami w katowickim kinie Światowid. Podczas seansu pociechy mogą przebywać z rodzicami, do dyspozycji jest przewijak, a na sali kinowej przyciszany jest dźwięk i stonowane światło. 23 lutego rodzice zobaczą film „Wieloryb”. W roli głównej Brendan Fraser, który za swoją rolę otrzymał nominację do Oscara. Historia opowiada o mężczyźnie borykającym się z chorobliwą otyłością. Charlie uwięziony w małym mieszkaniu żyje na marginesie świata. Wystarczy jednak jeden impuls, jedno spotkanie, by zapalić w nim płomień nadziei na to, że jeszcze nie wszystko stracone. Charlie podejmuje próbę nawiązania dawno utraconego kontaktu z nastoletnią córką.

Film „Wieloryb” będziecie mogli zobaczyć 23 lutego o godz. 12 w Kinie Światowid w Katowicach (ul. 3 Maja 7). Bilety w cenie 19 zł (normalny), 16 zł (ulgowy), 13 zł (z kartą Kaśka) dostępne w kasie kina i na filmowa.net. Więcej informacji znajdziecie na stronie kina.

Kategoria: Wydarzenia