Spotkanie z dinozaurami

środa 22 lutego 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 24 lutego 2023
Gdzie: Gliwice
Zbliża się święto, które z pewnością zainteresuje najmłodszych – Dzień Dinozaura. Z tej okazji dzieciaki mogą wziąć udział w ciekawej lekcji prehistorii. Na zajęciach powstaną min. skamieliny.

Spotkanie z dinozaurami odbędzie się w Biblioforum w Gliwicach. Na zajęciach dzieci stworzą skamieliny dinozaurów z patyczków higienicznych, zredagują przewodnik o dawnych gadach i będą świetnie się bawić. Na lekcję prehistorii obowiązują zapisy pod numerem tel. 500550772 lub mailowo: bf@biblioteka.gliwice.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zajęcia odbędą się 24 lutego o godz. 15. Wstęp bezpłatny. Biblioforum znajdziecie w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach (ul. Lipowa 1, 2 piętro). Organizatorem wydarzenia jest Miejska Biblioteka Publiczna.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy