Mistrzostwa karate, rycerze oraz gry i zabawy

środa 22 lutego 2023
  • fot. mat. prasowe UM Bytom
    fot. mat. prasowe UM Bytom
  • fot. mat. prasowe UM Bytom
    fot. mat. prasowe UM Bytom
  • fot. mat. prasowe UM Bytom
    fot. mat. prasowe UM Bytom
Kiedy: 
  • niedziela 26 lutego 2023
Gdzie: Bytom
Trening z sensei Radosławem Olczykiem, warsztaty, zabawy z animatorami, turniej walk rycerskich i konkursy – tak zapowiadają się Mistrzostwa Województwa Śląskiego w Karate Tradycyjnym. Wstęp bezpłatny.

Bytom Miastem Karate to projekt realizowany już po raz trzeci w ramach Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego. Jego celem jest nie tylko promocja karate, ale również możliwość rozwoju dla wszystkich karateków biorących udział w zawodach, które cieszą się coraz większą popularnością. Już 26 lutego będzie można zobaczyć umiejętności młodych zawodników podczas Mistrzostw Województwa Śląskiego w Karate Tradycyjnym. Dla publiczności przygotowano wiele atrakcji m.in. gry i zabawy z animatorami, pokaz i turniej walk rycerskich czy też konkursy. Dzieci, które chcą wziąć udział w grach i zabawach muszą zostać zapisane przez formularz (zapisy trwają do 22 lutego do północy). Podczas wydarzenia odbędzie się również seminarium i trening otwarty dla karateków z sensei Radosławem Olczykiem – trenerem m.in. Damiana Stasiaka, zawodnika UFC i KSW.

Mistrzostwa odbędą się 26 lutego w godz. 10-14 w Hali na Skarpie w Bytomiu- Szombierkach (ul. Kosynierów 17). Informację o wydarzeniu znajdziecie na stronie miasta.

Kategoria: Wydarzenia