Filmowa baśń z Willem Smithem

piątek 24 lutego 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 4 marca 2023
Gdzie: Sosnowiec
Brak planów na sobotnie przedpołudnie? Co powiecie na bezpłatny Familijny Pokaz Filmowy w Zagłębiowskiej Mediatece. Na dużym ekranie pełna kolorów, muzyki i tańca historia o chłopcu i magicznej lampie.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 4 marca. Dzieci i ich opiekunowie zobaczą pełną przygód ponadczasowa baśń z Willem Smithem w roli potężnego, uwięzionego w zaczarowanej lampie ducha.

Sobota z filmowymi hitami

Familijne Pokazy Filmowe to cykliczna impreza obejmująca comiesięczne seanse adresowane do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów. W repertuarze przewidziane są filmy fabularne i animowane pełne przygód, humoru i emocji, odpowiednie dla widzów w każdym wieku. Tytuł filmu (tytuły nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej) można sprawdzić na plakatach i ulotkach w Zagłębiowskiej Mediatece, poprzez newsletter, poprzez zeskanowanie kodu QR na plakacie lub kliknięcie w napis „Tytuł Filmu” na stronie Biblioteki i wpisanie aktualnego hasła dostępu (można go uzyskać pod adresem kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl, pod numer telefonu 693266411 lub od dyżurujących bibliotekarzy we wszystkich placówkach MBP).

Film o cudownej lampie będzie można zobaczyć 4 marca o godz. 11 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11) w Sosnowcu. Wstęp bezpłatny. Wejście będzie możliwe pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Na sali obowiązuje całkowity zakaz jedzenia i picia. Szczegóły wydarzenia znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia