Zobacz psotne kociaki w nowej siedzibie Teatru Gry i Ludzie

czwartek 2 marca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 5 marca 2023
Gdzie: Katowice
Teatr Gry i Ludzie ma nową siedzibę! Pierwszy spektakl w nowym miejscu, będziecie mogli zobaczyć już w najbliższą niedzielę. Na scenie najsłynniejsze katowickie koty: Pazurek, Chrupek, Kitka i ich wakacyjna przygoda.

Po przerwie związanej ze zmianą siedziby, Teatr Gry i Ludzie powraca. Teraz przedstawienia będzie można oglądać w budynku przy ul. Gliwickiej 120 w Katowicach (Załęże). Już 5 marca na nowej scenie dzieciaki i ich rodzice zobaczą „Koty trzy w podróży”. To zabawne perypetie trzech kolorowych kotów, które spotykają się w jednym przedziale pociągu. Trochę tam tłoczno i niewygodnie, ale jak się okaże, nic nie przeszkodzi dotrzeć bohaterom do celu. Spektakl wprowadzi wszystkich w lekki, wakacyjny nastrój, a kocie piosenki z pewnością zachwycą najmłodszych.

Spektakl „Koty trzy w podróży” będziecie mogli zobaczyć 5 marca o godz. 15 w Teatrze Gry i Ludzie (ul. Gliwicka 120) w Katowicach. Bilety można zakupić online, są w cenie: 25 zł – jednoosobowy, rodzinny - przy zakupie co najmniej 4 biletów zniżka 25 zł (3+1 gratis, aby otrzymać zniżkę należy wpisać w opcji kupon: „Rodzinny”). Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 501395069 (również SMS) lub mailowo: rezerwacja@gryiludzie.pl.

Kategoria: Wydarzenia