Niedzielny poranek w Pontypandy

czwartek 2 marca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 5 marca 2023
Gdzie: Katowice
Wasza pociecha jest fanem przygód „Strażaka Sama”? Ulubiony animowany serial możecie zobaczyć na dużym ekranie. Seans w kinach Helios poprzedzą gry, konkursy i zabawy.

5 marca w ramach Filmowych Poranków w kinie Helios dzieci zobaczą serial „Strażak Sam, cz.6”. Tytułowy bohater nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu problemów. Dzieci zobaczą zestaw bajek: „Katastrofa pod psem”, „Autobus w opałach”, „Szpiegowskie intrygi”, „Lis na wolności”, „Upiorne przyjęcie”, „Rozstanie”. Projekcję poprzedzają konkursy i zabawy na sali kinowej.

Łamigłówki HelioSówki

Uczestnicy Filmowych Poranków mogą wziąć udział w zabawie Łamigłówki HelioSówki. Dzieci rozwiążą zagadki, poznają ciekawostki i wezmą udział w konkursach. Za wykonanie zadania otrzymają pieczątki na specjalnej karcie. Zebrane 8 pieczątek to nagroda: odznaka HelioSówki.

Poranek dla najmłodszych

Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas seansu dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali przez cały czas pozostawiane są przyciemnione światła (półmrok). Po seansie każdy otrzyma balonowy upominek.

„Strażaka Sama” będzie można zobaczyć 5 marca o godz. 10.30 w kinach: Helios w Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229),  Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie: 18,90 zł (4 i więcej dni przed seansem), 21,90 zł (3 dni przed seansem), 22,90 zł (2 dni przed seansem), 23,90 zł (1 dzień przed seansem) i 24,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia