Dźwiękowe pif paf i wiking Tappi

czwartek 9 marca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 12 marca 2023
Gdzie: Gliwice
Przedszkolna Akademia Filmowa to warsztaty i projekcje bajek dla najmłodszych. Tym razem dzieciaki wyruszą w podróż pełną różnych głosów i muzyki, a na dużym ekranie zobaczą przygody Tappiego.

Kino studyjne Amok otwiera swoje podwoje dla dzieci wraz z rodzicami (opiekunami). Na zajęciach Przedszkolnej Akademii Filmowej najmłodsi zgłębią tajemnice kina, a dokładnie dźwięku. Co to byłby za film, gdyby w czasie jego oglądania uszy nie miały nic do roboty? To będzie dźwiękowa przygoda rodem z Dzikiego Zachodu. Zajęcia poprowadzi Łukasz Tura - absolwent filmoznawstwa, reżyserii, dziennikarz radiowy. Na dużym ekranie dzieciaki zobaczą bajki: „Bitwa o szepczący las”, „Kiepski poranek olbrzyma Grzmocicha”, „Leśna pułapka”, „Talenty Tappiego”.

Weekendowa Przedszkolna Akademia Filmowa odbędzie się 12 marca o godz. 11 w kinie Amok w Gliwicach (ul. Dolnych Wałów 3). Bilety w cenie 12 zł można zakupić online. Wydarzenie skierowane jest do dzieci w wieku 4-6 lat wraz z opiekunami. Czas trwania około 90 minut. 

Kategoria: Wydarzenia