Wyrusz w rejs z Kapitanem Guliwerem

poniedziałek 13 marca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 19 marca 2023
Gdzie: Katowice
Ahoj kamraci! Co powiecie na prawdziwą morską przygodę? W rejs zabierze Was Teatr Gry i Ludzie. Kolorowa scenografia, dynamiczna gra aktorów i wartka akcja sprawią, że dzieciaki będą zachwycone.

„Morskie opowieści Kapitana Guliwera” to spektakl, w którym zastosowano różne formy teatralne, jak żywy plan, pacynki, maski. Przygody bohaterów łączą w całość żeglarskie piosenki i ciekawe układy choreograficzne. Przedstawienie to również kolorowa scenografia, dynamiczna gra młodych aktorów i wartka akcja. Dzieci, zwłaszcza te w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym będą bawić się znakomicie, a powód do śmiechu znajdą nieraz także dorośli.

Rejs z Kapitanem Guliwerem

Publiczność wyruszy w rejs, pełen przygód i śmiechu. Kapitan Guliwer wraz ze swoją niezbyt rozgarniętą załogą odbędzie podróż, aby sprzedać bezcenny ładunek – marchewki. Na swojej drodze, zarówno na lądzie jak i na pokładzie statku spotkają wiele przedziwnych przygód.

Spektakl będzie można zobaczyć 19 marca o godz. 15 w Teatrze Gry i Ludzie (ul. Gliwicka 120) w Katowicach. Czas trwania przedstawienia to około 50 minut. Spektakl dla dzieci w wieku od 5 lat. Bilety można zakupić online, są w cenie: 25 zł – jednoosobowy, rodzinny - przy zakupie co najmniej 4 biletów zniżka 25 zł (3+1 gratis, aby otrzymać zniżkę należy wpisać w opcji kupon: „Rodzinny”). Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 501395069 (również SMS) lub mailowo: rezerwacja@gryiludzie.pl.

Kategoria: Wydarzenia