Noc z Andersenem w bibliotece

środa 15 marca 2023
  • fot. archiwum zdjęć FB Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej
    fot. archiwum zdjęć FB Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 31 marca 2023
To impreza dla dzieci ze spektaklem „Królowa śniegu”, kreatywnymi warsztatami, lodowymi eksperymentami i urodzinowym poczęstunkiem. Niezapomnianą przygodą będzie nocowanie pomiędzy bibliotecznymi regałami.

Noc z Andersenem to międzynarodowe przedsięwzięcie, w którym biorą udział biblioteki z Polski, Czech i Słowacji. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej wydarzenie odbędzie się już po raz kolejny.

Wszystkie sny Pana Andersena

To tytuł tegorocznej edycji.  Dzieci mogą liczyć na moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń. W programie znajdą m.in. spektakl „Królowa śniegu” Teatru Itakzagramy, kreatywne warsztaty, lodowe eksperymenty Uniwersytetu Rozwoju, urodzinowy poczęstunek Pana Andersena. Do tego nocowanie pomiędzy bibliotecznymi regałami. To będzie niezapomniana przygoda. Biletem wstępu na wydarzenie jest własnoręcznie narysowana kartka urodzinowa dla pana Andersena.

Impreza odbędzie się z 31 marca na 1 kwietnia. Start godz. 18 w Bibliotece Głównej (ul. T. Kościuszki 25) oraz strzemieszyckiej Filii nr 8 (ul. Ofiar Katynia 93) w Dąbrowie Górniczej. Całonocna zabawa skierowana jest do dzieci w wieku od 7 do 11 lat. Obowiązują zapisy, które rozpoczną się 16 marca od godz. 8 – Biblioteka Główna tel. 326390301 i od godz. 10 w Filii nr 8 tel. 322622064. Przy zapisywaniu dziecka należy podać: imię i nazwisko, wiek oraz numer kontaktowy. Potrzebna będzie też zgoda rodziców/opiekunów na udział w imprezie w wybranej placówce, dostarczona do dnia 23 marca. Zgody można pobrać tutaj. Przy oddaniu zgody otrzymacie naklejki, którymi należy oznaczyć rzeczy należące do dzieci (np. śpiwór, karimatę, plecak itp.) Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia