Bajkomat – niezwykła maszyna, która produkuje bajki

poniedziałek 20 marca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 4 lutego 2024
Gdzie: Katowice
To pełen dowcipu, muzyki i barw spektakl Teatru Gry i Ludzie. Opowiada o bardzo nietypowej maszynie, która daje dzieciom bajki. Niestety któregoś dnia bajkomat się psuje. Czy uda się go naprawić?

Spektakl „Bajkomat” to dwie historie: O niesfornym Jaśku, który dostrzega piękno w deszczowej pogodzie i o królestwie Bałaganu, w którym zaczynają się kłopoty z powodu zaginięcia małego pieska. W przedstawieniu wykorzystane zostały elementy teatru lalkowego, choć nie są to typowe pacynki, kukiełki oraz gra w żywym planie. Autorzy spektaklu pragną zachęcić widzów, zarówno dużych jak i małych do twórczej zabawy z bajką, tą dobrze znaną z literatury, jak i tą wymyśloną w jednej chwili, zaklętą w zwykłych przedmiotach.

Przedstawienie w reżyserii Ani Kandziory będzie można obejrzeć 4 lutego o godz. 15 w Teatrze Gry i Ludzie (ul. Gliwicka 120) w Katowicach. Czas trwania przedstawienia to około 45 minut. Spektakl dla dzieci w wieku od 3 lat. Bilety można zakupić online, są w cenie: 29 zł. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 501395069 (również SMS) lub mailowo: rezerwacja@gryiludzie.pl.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Fot. Agnieszka Mróz/SilesiaDzieci.pl

Rozpoczynacie swoją górską przygodę, a może szukacie pomysłu na wycieczkę? Gdzie najlepiej zabrać malucha, a gdzie starszaka? Najbliżej Śląska i Zagłębia znajdziecie Beskidy. Przygotowaliśmy zestawienie kilku najciekawszych, naszym zdaniem, sprawdzonych tras.  

Beskidzkie trasy z małym dzieckiem

Ferie w woj. śląskim rozpoczynają się 29 stycznia 2024

Dla 570 tys. uczniów z woj. śląskiego 29 stycznia rozpoczną się ferie zimowe. Nie trzeba daleko jechać, by ciekawie i aktywnie spędzić czas. Wśród naszych propozycji znajdziecie półkolonie aktorskie, detektywistyczne, kulinarne, ze sztuką, na trampolinach, na lodowisku, na basenie... i wiele więcej. Zobaczcie.

Ferie na Śląsku - kreatywnie i aktywnie!