Bambolino – jedyny na świecie cyrk szczęśliwych zwierząt

wtorek 21 marca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 15 kwietnia 2023
Gdzie: Racibórz
Barwny pokaz cyrkowy mistrza Bambolino rusza w pierwszą trasę koncertową! Na scenie m.in. hipopotamy tańczące w baletkach, ciekawskie strusie, Człowiek-Rakieta oraz czarujący klauni i magicy.

W tym cyrku zwierzęta są szczęśliwe. Dlaczego? Na scenie nie występują prawdziwe zwierzęta, a przebrani aktorzy. Niezwykle barwny pokaz rusza po raz pierwszy w trasę po Polsce. Widowisko przeznaczone jest dla dzieci w wieku 3-10 lat.

Pogromca pcheł, ciekawskie strusie i magia

Tylko w cyrku Bambolino widzowie zobaczą na scenie tańczące w baletkach hipopotamy, pojedynek nieustraszonych kangurów bokserskich. Dreszczyk emocji dostarczy nietuzinkowy numer wystrzelenia z armaty Człowieka-Rakiety. Najmłodszych zachwyci jedyny na świecie pogromca pcheł, a trzymetrowy pyton amazoński pokaże możliwości wyszkolonego fakira. Do tego cyrkowe pingwiny, ciekawskie strusie, czarujący klauni, magicy oraz gwiazda areny Bambolino – orangutan Gosha. Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.

Widowisko będzie można zobaczyć 15 kwietnia o godz. 12 w Raciborskim Centrum Kultury (ul. Chopina 21) w Raciborzu. Ceny biletów zaczynają się od 40 zł – są do kupienia online. Dzieci do 2,5 lat mogą wejść bezpłatnie – siedzą na kolanach rodzica, bez osobnego miejsca. Czas trwania występu – 80 minut z 10-minutową przerwą.

Obserwujcie nasze konkursy. Już niebawem będzie można wygrać bilety na to niezwykłe cyrkowe show.

Kategoria: Wydarzenia