Poranek z przygodami Strażaka Sama

środa 29 marca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 2 kwietnia 2023
Podczas Filmowego Poranka w kinach Helios najmłodsi zobaczą pełne humoru przygody dzielnego strażaka i jego przyjaciół. Seans poprzedzą konkursy i zabawy z animatorem

Kolejna porcja filmowych niespodzianek w kinach Helios to Poranek Filmowy ze Strażakiem Samem. To pełna humoru animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Dzieci obejrzą zestaw bajek: „Norman podpala parkiet”, „Nieudana pierwsza pomoc”, „Chaos w myjni”, „Przyjęcie z fajerwerkami”, „Pizza w parku”, „Nowy pies”.

Łamigłówki HelioSówki

Uczestnicy Filmowych Poranków mogą wziąć udział w zabawie Łamigłówki HelioSówki. Dzieci rozwiążą zagadki, poznają ciekawostki i wezmą udział w konkursach. Za wykonanie zadania otrzymają pieczątki na specjalnej karcie. Zebrane 8 pieczątek to nagroda: odznaka HelioSówki.

Ściszony dźwięk, jaśniej na sali

Poranki Filmowe w kinach Helios charakteryzują się tym, że sala przystosowana jest do przyjęcia najmłodszych gości (nawet w wieku 3 lat) - dźwięk jest ściszony w porównaniu do standardowej głośności, z kolei światła nie są całkiem zgaszone, dzięki czemu maluch czuje się pewniej. Spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Po seansie każdy mały uczestnik otrzyma balonowy upominek.

„Strażaka Sama, cz.7” zobaczycie 2 kwietnia o godz. 10.30 w kinach: Helios w Dąbrowie Górniczej (ul. Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie 18,90 zł (4 i więcej dni przed seansem), 21,90 zł (na 3 dni i więcej przed seansem), 22,90 zł (2 dni przed seansem), 23,90 zł (1 dzień przed seansem) i 24,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia