Poznaj zwierzaki z Dobrego Lasu

środa 29 marca 2023
  • To spektakl pełen humoru i dowcipu (fot. mat. organizatora)
    To spektakl pełen humoru i dowcipu (fot. mat. organizatora)
  • Przedstawienie skierowane jest do dzieci w wieku od 3 lat (fot. mat. organizatora)
    Przedstawienie skierowane jest do dzieci w wieku od 3 lat (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 25 lutego 2024
Gdzie: Katowice
To miejsce magiczne, gdzie wszystkie zwierzęta żyją w zgodzie. Niestety decyzją pewnego ministra, las ma zostać wycięty, a w jego miejscu ma powstać sklep. Jak potoczą się losy zwierząt? Przekonajcie się sami.

„Dobry Las” to spektakl w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie, pełen humoru i dowcipu. Dynamiczna akcja sprawia, że nie ma w nim miejsca na nudę. Najmłodszym z pewnością spodobają się piosenki – ulubione zwierzęce hity. Przedstawienie dla dzieci od lat 3.

Przygody łosia Grzegorza i jeża Michała

Na skutek decyzji ministra wszystkich mieszkańców Dobrego Lasu czeka tułaczka. W podróż wyruszają również łoś Grzegorz oraz różowy jeż Michał. Wpadają na pomysł by się przebrać za… tego wam już nie zdradzimy. Możemy tylko zapewnić, że wszystko dobrze się kończy, a łoś i jeżyk po licznych przygodach znów są u siebie.

Spektakl możecie zobaczyć w niedzielę 25 lutego o godz. 15  w Teatrze Gry i Ludzie (ul. Gliwicka 120) w Katowicach. Czas trwania przedstawienia to około 50 minut. Bilety można zakupić online, są w cenie: 29 zł. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 501395069 (również SMS) lub mailowo: rezerwacja@gryiludzie.pl.

Kategoria: Wydarzenia