Psi Patrol rusza na spotkanie z dziećmi

czwartek 30 marca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 14 kwietnia 2023 - sobota 15 kwietnia 2023
Gdzie: Czeladź
Mali fani serialu animowanego „Psi Patrol” będą zachwyceni. Czeka na nich wspólna zabawa z Chase’m i Marshallem. Wcielą się w detektywów, budowniczych i podejmą taneczne wyzwania.

Już 14 i 15 kwietnia najmłodsi będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności, podejmując przygotowane przez bohaterską ekipę „Psiego Patrolu” wyzwania, a także wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Detektyw, megaklocki i ekonawyki

Do rozwikłania będą zagadki na stanowisku policyjnym, gdzie będzie można zostawić swój odcisk palca i obejrzeć go przez lupę. Fani Rubble” na czas imprezy staną się budowniczymi i będą tworzyć wieżę z megaklocków. Skye przygotowała taneczne wyzwania. Z kolei na stanowisku multimedialnym dzieci znajdą aplikację edukacyjną, która pomoże im w nauce numerów alarmowych, a w Ekostrefie najmłodsi dowiedzą się jak segregować odpady. Nie zabraknie wspólnego zdjęcia z dzielnym Marshall’em w jego strażackim wozie oraz z Chase’m. To będzie niezapomniana pamiątka na lata. Do tego balonowe zoo, gry i zabawy z animatorami i upominki.

Impreza odbędzie się 14 i 15 kwietnia w godz. 11-19 w Centrum Handlowym M1 w Czeladzi (ul. Będzińska 50). Wstęp wolny. Informację o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia