Teatr Gry i Ludzie zabierze dzieci do Afryki

poniedziałek 3 kwietnia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 16 kwietnia 2023
Gdzie: Katowice
Troje poszukiwaczy skarbów znajduje na pustyni tajemniczą księgę. To z niej dowiecie się m.in. dlaczego lampart ma cętki. Całość dopełni afrykańska muzyka, która wprowadzi Was w iście przygodowy nastrój.

Tajemnicza księga na początku nie przypomina skarbu. Jednak otwierając jej stronice poszukiwacze ożywiają kolejne bajki. Dowiemy się z niej dlaczego lampart ma cętki, nosorożec pomarszczoną skórę, a także że ciekawość popłaca oraz właściwie skąd i po co słoniowi długi nos. W spektaklu „Takie sobie bajeczki” wykorzystano techniki marionetkowe, lalki mimiczne oraz aktorską grę w żywym planie. Całość okraszona afrykańską muzyką wprowadza widzów w iście przygodowy nastrój.

Spektakl możecie zobaczyć w niedzielę 16 kwietnia o godz. 15  w Teatrze Gry i Ludzie (ul. Gliwicka 120) w Katowicach. Czas trwania przedstawienia to około 50 minut. Przedstawienie dla dzieci od 3 lat. Bilety można zakupić online, są w cenie: 25 zł – jednoosobowy, rodzinny - przy zakupie co najmniej 4 biletów zniżka 25 zł (3+1 gratis, aby otrzymać zniżkę należy wpisać w opcji kupon: „Rodzinny”). Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 501395069 (również SMS) lub mailowo: rezerwacja@gryiludzie.pl.

Kategoria: Wydarzenia