Wielkanocny spacer po zoo

wtorek 4 kwietnia 2023
  • fot. archiwum zdjęć FB Śląski Ogród Zoologiczny
    fot. archiwum zdjęć FB Śląski Ogród Zoologiczny
Kiedy: 
  • sobota 8 kwietnia 2023 - poniedziałek 10 kwietnia 2023
Gdzie: Chorzów
W czasie świat wielkanocnych warto zadbać o odrobinę ruchu i wybrać się na spacer. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych z pewnością będzie wizyta w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym.

Zoo w Chorzowie będzie otwarte przez cały okres świąt wielkanocnych w godz. 9-18. Ostatni wstęp do godz. 17. Jak podkreśla zoo „Planując wizytę pamiętaj, że na zwiedzenie zoo potrzebujesz minimum godzinę. Jeśli towarzyszą Ci małe dzieci przeznacz na spacer więcej czasu. Pamiętaj też, że wiosną opiekunowie rozpoczynają zamykanie dużych zwierząt około godzinę przed zamknięciem zoo. Dlatego jeśli chcesz w pełni wykorzystać wizytę w zoo, nie odkładaj rozpoczęcia spaceru do ostatniej chwili przed zamknięciem bram”.

We wszystkie świąteczne dni od 8 do 10 kwietnia będzie można wejść do zoo w trzech punktach: brama główna (kasa biletowa czynna w godz. 9-17), brama boczna od ul. Złotej (przy zbiegu alei Leśnej i alei Dojazdowej kasa biletowa czynna w godz. 9-17) oraz nowe wejście przy nowym budynku dyrekcji zoo (zakup biletu możliwy wyłącznie w automatach biletowych lub możliwość wykorzystania biletów zakupionych w kasach przy innych wejściach oraz online). Bilety są w cenie: 26 zł – normalny, 13 zł – ulgowy, 65 zł – rodzinny (2 dorosłych i 2 dzieci).

Kategoria: Wydarzenia