Skocz z bajtlem do kina i weź udział w warsztatach

środa 5 kwietnia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • czwartek 6 kwietnia 2023
Gdzie: Katowice
To seans dla rodziców z maluchami. Na dużym ekranie przedpremierowo zobaczycie „Bezmiar” z Penélope Cruz. Przed projekcją odbędą się warsztaty z elementami masażu dla dzieci i dorosłych.

Cykl „Skocz z bajtlem do kina” został stworzony specjalnie z myślą o matkach, ojcach i opiekunach z niemowlakami w katowickim Kinie Światowid. Podczas seansu pociechy mogą przebywać z rodzicami, do dyspozycji jest przewijak, a na sali kinowej przyciszany jest dźwięk i stonowane światło. Jest to świetna okazja do obejrzenia nowości i nadrobienia zaległości kinowych.

Warsztaty i „Bezmiar”

W czwartek 6 kwietnia przed seansem odbędą się warsztaty dla dzieci i rodziców. Na zajęciach połączone zostaną elementy ruchowe i oddechowe oraz masażu zarówno dla dzieci i dorosłych. Taka wspólna aktywność wspaniałe wpłynie na budowę więzi emocjonalnej i rozwój umiejętności motorycznych wszystkich uczestników. Zajęcia poprowadzi Krystyna Matyjasek - instruktor rekreacji ruchowej, specjalista psychologii sportu dzieci i młodzieży z Zielony Przylądek. Po warsztatach przedpremierowo rodzice zobaczą „Bezmiar”, osobistą filmową podróż w głąb siebie, z cudowną kreacją Penélope Cruz.

Film „Bezmiar” będziecie mogli zobaczyć 6 kwietnia o godz. 12 w Kinie Światowid w Katowicach (ul. 3 Maja 7). Bilety w cenie 19 zł (normalny), 16 zł (ulgowy), 13 zł (z kartą Kaśka) dostępne w kasie kina i na filmowa.net. Więcej informacji znajdziecie na stronie kina.

Kategoria: Wydarzenia