Przygody niesfornego Pinokia

piątek 7 kwietnia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 7 maja 2023
Gdzie: Bytom
Usiądź na widowni Bytomskiego Centrum Kultury i przekonaj się czy Pinokio to tylko pospolity urwis, czy też zagubiony chłopiec szukający po omacku własnej tożsamości.

Spektakl „Pinokio” w wykonaniu Teatru Lalek „Rabcio” to ponadczasowa opowieść o życiu, dojrzewaniu i przemianie z drewnianego pajacyka w człowieka. Pinokio lekkomyślnie podejmuje decyzje, które za każdym razem przypłaca zasłużoną karą. Cierpi również na niezwykle rzadko spotykaną przypadłość, która sprawia, że absolutnie wszystkie, nawet najmniejsze kłamstwa natychmiast wychodzą na jaw.

Spektakl o dorastaniu i rodzicielskiej miłości

Inscenizacja przedstawienia wraz ze scenografią czerpią z tradycji wędrownego cyrku i teatru lalkowego. Sztuka, mimo iż osadzona w odległych realiach, skutecznie porusza wyobraźnię również współczesnego widza. Przygody niesfornego Pinokia nadal doskonale oddają esencję dorastania i istotę rodzicielskiej miłości. Spektakl dla dzieci od 5. roku życia.

„Pinokia” będziecie mogli zobaczyć 7 maja o godz. 16 na Scenie Familijnej Bytomskiego Centrum Kultury (Plac Karin Stanek 1) w Bytomiu. Czas trwania 60 minut. Bilety w cenie 35-40 zł można zakupić online lub w kasie BECEKu.

Kategoria: Wydarzenia