Dąbrowski Uniwersytet Dziecięcy zaprasza na urodziny

piątek 7 kwietnia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 22 kwietnia 2023
To już 15 lat istnienia Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego. Z tej okazji odbędzie się impreza! Gościem specjalnym będzie Pan Korek, który zabierze dzieciaki do swojego laboratorium. Zobaczą m.in. jak działa ciekły azot.

Dąbrowski Uniwersytet Dziecięcy działający przy Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej obchodzi 15. urodziny. Przez te lata tysiące małych studentów opuściło jego mury, zdobywając wiedzę, pierwsze doświadczenia naukowe i nowych przyjaciół. Dzięki Uniwersytetowi dzieciaki mają możliwość rozwijać swoje zainteresowania na ciekawych, interaktywnych wykładach, warsztatach, spotkaniach z naukowcami. Nie brakuje eksperymentów, zabawy i wycieczek naukowych.

Świętuj razem z Uniwersytetem

„W imieniu JM Rektor dr hab. Zdzisławy Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB oraz Patrona Honorowego Prezydenta Dąbrowy Górniczej Pana Marcina Bazylaka, a także własnym zapraszamy Studentów i Absolwentów Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego oraz wszystkie dzieci do wspólnego świętowania” - zapraszają organizatorzy. Gościem specjalnym wydarzenia będzie znany i lubiany Pan Korek. Dzieciaki wezmą udział w pokazie naukowym „Weź to na zimno, czyli ciekły azot”.

Urodziny Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego odbędą się 22 kwietnia o godz. 9.30 w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej (ul. Cieplaka 1C). Wstęp jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja na wydarzenie: https://tiny.pl/w61jr.

Kategoria: Wydarzenia