Rodzinny rajd rowerowy, ognisko i konkursy

czwartek 13 kwietnia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 29 kwietnia 2023
Gdzie: Mikołów
Leśne ścieżki, przystanki z ciekawostkami przyrodniczymi, ognisko, konkursy z nagrodami – tak zapowiada się rodzinna wyprawa rowerowa. To świetny pomysł na aktywne rozpoczęcie majówki.

Rodzinny rajd rowerowy będzie prowadził głównie ścieżkami leśnymi. Nie zabraknie zielonych przystanków z ciekawostkami przyrodniczymi, konkursów z nagrodami. Trasa zakończy się na zielonym boisku na Recie Śmiłowickiej, gdzie uczestnicy zasiądą przy ognisku i poczęstunku. Rajd to propozycja aktywnej rekreacji dla całej rodziny. Długość trasy wyniesie około 15-20 km.

Rowerowa wycieczka odbędzie się 29 kwietnia w godz. 10-14 w Mikołowie. Start z Placu Harcerskiego. Udział jest bezpłatny. Obowiązują zapisy do 26 kwietnia. Zainteresowani proszeni są o dostarczenie formularza zgłoszeniowego wraz z podpisanym oświadczeniem bezpośrednio do siedziby MOSIR Mikołów (ul. Konstytucji 3 Maja 31) lub mailowo: imprezy@mosir.mikolow.eu. Link do regulaminu, formularza zgłoszeniowego i zgody rodzica znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb lub stronie MOSIRu.

Kategoria: Wydarzenia