Widowisko z wielkimi robotami

poniedziałek 17 kwietnia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 13 maja 2023
  • niedziela 14 maja 2023
Chcecie zajrzeć w przyszłość, przemierzyć wszechświat? Jeśli tak, to show „Niepokonani Aniołowie Galaktyki” jest właśnie dla Was. Na scenie zobaczycie m.in. 2,5 metrowych Stalowych Gigantów.

Interaktywny show „Robotrons” to atrakcja dla całej rodziny. Spektakl to mierzący 2,5 m Stalowi Giganci, wirtualne postacie, pokaz laserowy, świetlny oraz spektakularna scenografia.

Kosmiczna podróż

Widzowie wezmą udział w fascynującej wyprawie promem kosmicznym, prowadzonym przez kapitan Alkionę i jej pomocnika androida Williego. Razem zrealizują tajną misję, odwiedzą różne planety i poznają ich mieszkańców. Dowiedzą się, jak zbudowany jest Wszechświat i wezmą udział w grach interaktywnych, przy pomocy specjalnej bransoletki, którą otrzyma każde dziecko. Stalowi Transformersi Giganci staną się ich przyjaciółmi.

Widowisko „Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki” będzie można zobaczyć 13 maja o godz. 13 w Teatrze Belfegor w Tychach (Al. Niepodległości 32) oraz 14 maja o godz. 13 w Pałacu Kultury (Plac Wolności 1) w Dąbrowie Górniczej. Bilety w cenie od 45 zł do 65 zł można zakupić tutaj. Show dedykowane jest dzieciom w wieku od 3 lat. Czas trwania 60 min. Więcej informacji znajdziecie również na Fb Robotrons.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Przed nami majówka. Mamy dla Was zestawienie niesamowitych miejsc, gdzie będziecie świetnie się bawić z całą rodziną. Parki rozrywki, dinozaury, podróż w czasie, a może zjazd w podziemia? Propozycje bliższych i dalszych wycieczek. Nie zabraknie ekstremalnych wrażeń, wspólnej zabawy i relaksu na łonie natury. 

Majówka 2023. Gdzie się wybrać? Jak ją spędzić?