Psotne kociaki zawładną sceną Teatru Gry i Ludzie

poniedziałek 17 kwietnia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 23 kwietnia 2023
Gdzie: Katowice
„Koty Trzy” to wesoły i bardzo kolorowy interaktywny spektakl dla dzieci w wieku przedszkolnym. Najmłodsi będą świetnie się bawić z Pazurkiem, Chrupkiem i Kitkiem.

W kocim świecie wcale nie jest zwyczajnie i nudno. Pazurek, Chrupek i Kitka to naprawdę niezłe gagatki i dlatego przydarzają się im całkiem śmieszne i „wybuchowe" historie. Ich przygody dzieci i rodzice zobaczą na scenie Teatru Gry i Ludzie.

Kocia muzyka, taniec i zabawa

Kociaki są niesforne i dowcipne, rozśpiewane i roztańczone, choć czasami z ich muzykowania wychodzi „kocia muzyka”. Jak brzmi? Co stanie się z armatą dziadka pirata? Kto wypił mleczko i ogonkiem stłukł jajeczko?

Tego dowiecie się 23 kwietnia o godz. 15 w Teatrze Gry i Ludzie (ul. Gliwicka 120) w Katowicach. Czas trwania przedstawienia to około 50 minut. Przedstawienie dla dzieci od 3 lat. Bilety można zakupić online, są w cenie: 25 zł – jednoosobowy, rodzinny - przy zakupie co najmniej 4 biletów zniżka 25 zł (3+1 gratis, aby otrzymać zniżkę należy wpisać w opcji kupon: „Rodzinny”). Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 501395069 (również SMS) lub mailowo: rezerwacja@gryiludzie.pl.

Kategoria: Wydarzenia