Zabierz dziecko do magicznej krainy baniek mydlanych

wtorek 18 kwietnia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 13 maja 2023 - niedziela 21 maja 2023
W Bańkolandii wszechobecne są bańki w różnych kolorach, rozmiarach i kształtach. Dzieciaki poznają tu Mydlaneczkę, Bąbelka i Bulbulasa. Razem z nimi wyruszą na spotkanie prawdziwej mydlanej przygody.

„Tajemnica Bańki Szczęścia” to unikalne widowisko dla całej rodziny Teatru Baniek Mydlanych. Na widzów czekają olbrzymie bańki mydlane w nowych kształtach i kolorach. Do tego niesamowita dawka humoru, dobrej energii i podróż do krainy magii i kolorów. Show dla dzieci w wieku 2-10 lat.

Karnawał baniek mydlanych

Aktorzy zabiorą publiczność do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą. I choć to już 387. nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas – osobliwy naukowiec i oczywiście widzowie Bańkolandii. Dzieci będą rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać bohaterów oklaskami i zamieniać dziwadła w kolorowe bańki radości.

Teatr Baniek Mydlanych możecie zobaczyć 13 maja o godz. 15.30 w Miejskim Domu Kultury Batory (ul. Stefana Batorego 6) w Chorzowie, 19 maja o godz. 18 w Miejskim Ośrodku Kultury (Aleja Józefa Piłsudskiego) w Jastrzębiu-Zdroju oraz 21 maja o godz. 13 w Bytomskim Centrum Kultury (Plac Karin Stanek 1) w Bytomiu. Bilety w cenie od 45 zł do 70 zł dostępne są online. Dzieci do 2,5 lat mogą wejść bezpłatnie i siedzieć na kolanach rodzica. Czas trwania występu 1 godz. Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku. Ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek), widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.

Kategoria: Wydarzenia