Interaktywny spektakl z odważnymi pieskami

czwartek 20 kwietnia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 28 maja 2023
Gdzie: Racibórz
Pewnego dnia szczenięta postanowiły, że zamiast nudzić się w domu, wyruszą w daleką drogę Czeka na nie mnóstwo przygód: spotkają głodnego rekina, piratów i papugi. Czy uda im się odnaleźć skarb? Zobaczcie.

Czas na prawdziwą przygodę! Pieski w oka mgnieniu zamieniają wszystkie meble w swoim pokoju w prawdziwy statek. Czym jest jednak statek bez kapitana? Ekipa ratownicza rusza na pomoc.

Głodny rekin, prawdziwi piraci i odważne pieski

Pieski przygodę rozpoczną od spotykania złego, głodnego rekina. Dziecięca publiczność z pewnością podpowie im co rekin lubi jeść. Szczenięta wspólnie przygotują pyszny obiad, a dzięki dzieciom uda im się nie tylko nakarmić głodnego rekina, ale też zaprzyjaźnić się z nim. Nagle na horyzoncie pojawią się prawdziwi piraci i papugi, które znalazły zaginioną literę.

Interaktywna zabawa

W spektaklu aktywnie uczestniczy również publiczność. Dzieci m.in. pomagają szczeniakom odnaleźć tajemniczą wyspę, walczą z piratami, uczą się tańców piratów, rzucają ogromnymi piłkami, zbierają owoce, tańczą i śpiewają.

Zabawne przygody odważnych piesków” będziecie mogli zobaczyć 28 maja o godz.13 w Raciborskim Centrum Kultury (ul. Fryderyka Chopina 16). Bilety w cenie od 40 zł do 65 zł dostępne są online.

Widowisko „Zabawne przygody odważnych piesków" w Raciborzu zostało odwołane z z przyczyn niezależnych od organizatora. 

Kategoria: Wydarzenia