Widowiskowe wyścigi psich sztafet

czwartek 20 kwietnia 2023
  • fot. mat. prasowe UM Bytom
    fot. mat. prasowe UM Bytom
  • fot. mat. prasowe UM Bytom
    fot. mat. prasowe UM Bytom
  • fot. mat. prasowe UM Bytom
    fot. mat. prasowe UM Bytom
Kiedy: 
  • sobota 22 kwietnia 2023 - niedziela 23 kwietnia 2023
Gdzie: Bytom
Flyball to drużynowy sport, w którym psy trenują z właścicielami, przygotowując się do psich sztafet. Już w najbliższy weekend będziecie mogli zobaczyć zmagania 20 drużyn z całej Polski. Wstęp wolny.

W weekend 22-23 kwietnia miłośnicy czworonogów będą mieli możliwość na żywo podziwiać szybkość i spryt psich zawodników. W wyścigach weźmie udział 20 drużyn z całej Polski. Na starcie pojawią się różne rasy: mixy, border collie, whippety, terier, owczarki australijskie oraz wiele innych. Każdy z psów będzie musiał przebiec wyznaczoną trasę, a następnie po przeskoczeniu czterech przeszkód, odbiciu się od boksu i zwolnieniu piłki, powrócić tą samą trasą do właściciela na metę. Organizatorem zawodów jest drużyna Concrete Flyball Bytom.

Biegi sztafetowe psów odbędą się 22 i 23 kwietnia w Bytomiu – Stolarzowicach (na stadionie przy ul. Gombrowicza, teren LKS Tempo Stolarzowice). Rozpoczną się o godz. 11 w sobotę i niedzielę. Wstęp dla widzów wolny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb lub stronie miasta Bytom.

Kategoria: Wydarzenia