Zerknij za stadionowe kulisy

piątek 21 kwietnia 2023
  • fot. archiwum zdjęć FB Kino Muzeum Miejskie w Tychach
    fot. archiwum zdjęć FB Kino Muzeum Miejskie w Tychach
Kiedy: 
  • sobota 6 maja 2023
Gdzie: Tychy
Fanom piłki nożnej spodoba się spacer z przewodnikiem po jednym z najładniejszych piłkarskich obiektów w naszym kraju. Zobaczycie jego najciekawsze miejsca oraz niedostępne na co dzień zakamarki.

Uczestnicy spaceru zobaczą Stadion Miejski w Tychach oraz wystawę stałą Tyskiej Galerii Sportu. Zwiedzą zwykle nieodstępne dla widzów miejsca m.in. strefę VIP, szatnię, lożę prezydencką, salę konferencji prasowej, zaplecze techniczne, sektor kibiców gości oraz zaplecze techniczne. Będą również mogli wejść na poziom murawy i usiąść na ławce rezerwowych. Z kolei w Tyskiej Galerii Sportu na uczestników będzie czekać multimedialna wystawa stała „Sportowa strona miasta. Historia. Wydarzenia. Mistrzowie”.

Stadion będzie można zwiedzić 6 maja w godz. 11-12. Zbiórka przed wejściem głównym na Stadion Miejski w Tychach (ul. Baziowej). Obowiązują zapisy pod numerem tel. 515 717 430 (także SMSem) lub mailowo: k.hajduk@tgs.tychy.pl. Wstęp wolny. Informację znajdziecie na stronie Muzeum Miejskiego.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Przed nami majówka. Mamy dla Was zestawienie niesamowitych miejsc, gdzie będziecie świetnie się bawić z całą rodziną. Parki rozrywki, dinozaury, podróż w czasie, a może zjazd w podziemia? Propozycje bliższych i dalszych wycieczek. Nie zabraknie ekstremalnych wrażeń, wspólnej zabawy i relaksu na łonie natury. 

Majówka 2023. Gdzie się wybrać? Jak ją spędzić?