Seans przyjazny sensorycznie z Kicią Kocią

czwartek 27 kwietnia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 30 kwietnia 2023
  • środa 3 maja 2023
Gdzie: Katowice
Bystra kotka oraz jej przyjaciele zapraszają do kina. Podczas seansów nie zabraknie świetnej zabawy, przedszkolnych wyzwań czy niesamowitych odkryć.

W katowickim Kinie Światowid mali widzowie mogą uczestniczyć w seansach przyjaznych sensorycznie. Co to oznacza? Dzieciaki w komfortowych warunkach mogą obejrzeć wybrane dla nich propozycje filmowe. Podczas projekcji na sali nie ma całkowitej ciemności, ograniczone są bodźce, nie są wyświetlane zwiastuny innych filmów, aby nie rozpraszać dziecięcej uwagi. Dzięki takim seansom kino jest dostępne dla wszystkich, a różne formy niepełnosprawności nie ograniczają miłośników kina.

Przygody Kici Koci

Rezolutna Kicia Kocia razem z wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i stawia czoła wielu nowym sytuacjom. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Czynności, takie jak mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z przeziębieniem czy zawieranie przyjaźni pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi emocjami i uczuciami. Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej to idealna okazja na jeden z pierwszych, niezapomnianych seansów w kinie.

„Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” będziecie mogli zobaczyć 30 kwietnia o godz. 13 i 3 maja o godz.17 w Kinie Światowid w Katowicach (ul. 3 Maja 7). Bilety w cenie 14 zł można zakupić online. Informację o seansie znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Przed nami majówka. Mamy dla Was zestawienie niesamowitych miejsc, gdzie będziecie świetnie się bawić z całą rodziną. Parki rozrywki, dinozaury, podróż w czasie, a może zjazd w podziemia? Propozycje bliższych i dalszych wycieczek. Nie zabraknie ekstremalnych wrażeń, wspólnej zabawy i relaksu na łonie natury. 

Majówka 2023. Gdzie się wybrać? Jak ją spędzić?